UNIFOL İç Mekan Folyo Baskı

UNIFOL İç Mekan Folyo Baskı

Unifol Folyo Nedir?

Bir çeşit PVC malzeme olan folyo, günümüzde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılan arka kısmı yapışkanlı bir baskı malzemesidir. Folyo başka bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan birçok yüzeye kolaylıkla yapışır ve bu nedenle reklam ve tanıtım sektörü başta olmak üzere günlük hayatta birçok yerde kullanılabilir. 

Folyo Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Normal Folyo: Normal folyolar tabelalarda, cam vitrinlerde ve cephelerde kullanılır.

Cast Folyo: Girintisi-çıkıntısı çok olan zeminlerde ve özellikle araç kaplamalarında sıcak hava ile uygulanır üzerine özel laminasyon atıldığında daha uzun ömürlü ve kullanışlı olur.

Şeffaf Folyo: Dijital baskı ters olarak yapılır ve içerden yapıştırılır.

İç Mekan Folyo Baskı

İç mekan kalitesinde olan folyo baskılarımız, dekoratif ya da tanıtım amacıyla tamamen hedef kitleye yönelik reklamların yapılmasına olanak sağlamaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, hazırlanan yazılara suyun temas etmemesidir. Su teması olduğunda yazıların akma ihtimali vardır. Bu konuya oldukça dikkat edilmelidir.

 

 Dış Mekan Folyo Baskı

Dış mekan folyo baskılarında olması gereken en büyük özellik dayanıklılıktır. Sürekli olarak doğa şartlarına (yağmur, kar, rüzgar, güneş vb.) maruz kalacağı için dayanıklı olması gerekmektedir. Bu dayanıklılık da solvent bazlı boyalar kullanılarak sağlanmıştır. Büyük ebatlarda uygulanabilir olması da diğer bir önemli özelliğidir.

Hem uzun yıllar kullanılabilir olduğu için, hem de düşük maliyetlerle temin edilebildiği için sadece reklam sektöründe hizmet veren firmaların değil hemen her sektör ve firmada yaygın olarak kullanılmaktadır. Her türlü yüzeye uygulanabilir. Bu sayede normal şartlarda reklam afişi ya da reklam içerikli bir uygulamanın mümkün olmadığı alanlara dahi kaplama yapılabilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

BANKA HESAP BİLGİLERİ
DENİZBANK – KÜÇÜKBAKKALKÖY ŞUBESİ
MURAT ŞENTÜRK
TR86 0013 4000 0048 1270 8000 09
  • Görüntüle: 3599
  • Ürün Kodu: UNIF
  • Teslim Süresi : Kargoya Teslim Süresi 1 iş günüdür.
  • Stok Durumu: 10000
0Satıldı
  • 100,00 TL
  • Vergiler Hariç: 100,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: UNIFOL İç Mekan Folyo Baskı, UNID, Folyo Baskı