Magnet

Magnet

Magnet Baskı Çeşitleri Hakkında

Magnet, özellikle perakende, yiyecek ve içecek sektörlerinde iş yapan firmaların sıklıkla tercih ettiği bir promosyon ürünüdür. Sürekli olarak müşterileri ile temas halinde kalmak ve markasını sürekli göz önünde tutmak isteyen firmalar magnet baskının gücünü kullanırlar.


Magnet çeşitleri firmanın sektörüne, ihtiyacına ve isteğine göre değişiklik gösterir. Standart magnet baskı, lensli magnet, takvimli magnet, dereceli magnet, bloknotlu magnet ve takvim yapraklı magnet sayısız magnet türünden sadece bazılarıdır. Her magnet çeşidi işletmelere farklı açılardan, farklı faydalar sağlar. Örneğin, takvimli magnet müşterilere bir işlevsellik sunduğundan ötürü daha kalıcı ve göz önünde olur. Bu da magnet baskının başarısını artırır.


Magnet Baskı

Magnet baskı ürünü standart olarak akla gelen ilk magnet ürünüdür. Genellikle müşterileri sipariş vermeye veya işletmeyi ziyaret etmeye yönlendirmek amacıyla kullanılır. Örneğin, restoranlar eve siparişlerde müşterilerine magnet götürerek, müşterilerin gözü önünde olmaya, bu sayede de siparişlerini artırmaya çalışırlar.


Lensli Magnet

Magnet baskı pek çok rakibiniz tarafından da kullanılıyor olabilir, hatta çok alışkın olduğumuz bir manzara ile buzdolaplarının üzeri sayısız magnet ile dolmuş olabilir. İşte bu noktada firmanızın magnetinizin öne çıkması için farklı bir şeyler yapmanız gerekir. Lensli magnet bu amaçla en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Örneğin, müşteriler su siparişi vermek istediklerinde buzdolabına gittiklerinde sizin lensli magnetiniz müşteriyi size doğru yönlendirecektir.

Göster:
Sırala:

Magnet (Parlak Selefonlu Kenarları Oval Kesimli (48 x 68 mm 250 gr Bristol Sıvama))

Magnet Nedir? Özellikle buzdolabı, davlumbaz, bulaşık makineleri gibi metal zeminli ev aletlerinde..

130,00 TL Vergiler Hariç: 130,00 TL

Magnet (Lens Selefonlu Özel Kesimli (48 x 68 mm 250 gr Bristol Sıvama))

Magnet Nedir?Özellikle buzdolabı, davlumbaz, bulaşık makineleri gibi metal zeminli ev aletlerinde ku..

200,00 TL Vergiler Hariç: 200,00 TL

Magnet Parlak Selefonlu Özel Kesimli (48 x 68 mm 250 gr Bristol Sıvama)

Magnet Nedir?Özellikle buzdolabı, davlumbaz, bulaşık makineleri gibi metal zeminli ev aletlerinde ku..

150,00 TL Vergiler Hariç: 150,00 TL