Animasyon Video

Animasyon Video

Satışları Arttıran Animasyon Video Tanıtım Filmi

İşinizi büyütmek, ürün veya hizmet satışlarını arttırmak için reklam yapmak zorundasınız. Çünkü reklam yapmak daha fazla müşteriye ulaşmak, daha fazla müşteri de daha çok satış yapmak anlamına gelir. O halde animasyon video tanıtım filmi hizmetimiz tam size göre...


Günümüzde tanıtım ve reklam yapmak için en etkili ortam hiç şüphesiz internettir. Gittikçe yaygınlaşan internet kullanımı sayesinde bugün potansiyel müşterilerinize saniyeler içinde ulaşmanız mümkün hale gelmiştir. Üstelik Google Ads ve sosyal medya reklamlarındaki hedef kitle ve bölge seçimi gibi filtreler kullanarak, reklamlarınızın ilgisiz kişiler yerine doğru hedef kitlenize gösterilmesini sağlayarak reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Bütçenizi etkili kullanmanın yanı sıra internet reklamları konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de sizinle aynı sektörde olan birçok firmayla internet üzerinde de rekabet halinde olmanızdır. Yani her gün onlarca reklama maruz kalan insanlara kendinizi anlatmak için çok kısa bir süreniz vardır. Bu kısa süre içinde insanların ilgisini çekebilecek, ürün veya hizmetlerinizin faydasına onları ikna edecek bir reklam aracına ihtiyacınız var; animasyon video reklamları

Animasyon Videolar İnsanların İlgisini Nasıl Çeker

Ürünleriniz ya da verdiğiniz hizmet ne kadar kaliteli olursa olsun eğer onları doğru bir şekilde anlatamazsanız, kaliteli veya uygun fiyatlı olmanızın hiçbir anlamı kalmaz. Hedef kitlenizin ilgisini çabucak çekmek ve onları doğru şeyle ilgilendiklerine ikna etmenin en etkili yolu animasyon reklam videoları kullanmaktır.

İnsanlar uzun yazılar okumaktan, sıkıcı ve karmaşık reklam resimlerine bakmaktan sıkılırlar. Animasyon video reklamları, ilgi çekici ve eğlenceli bir şekilde hazırlandıkları için insanlar reklam videolarınızı keyif alarak izlerler. Çok hoş ve neşeli müzikler eşliğinde hareket eden karakterler izleyicilerin hem gözlerine hem de kulaklarına hitap eder.

Animasyon video reklamlarının en önemli özelliği ise senaryosu yani sunum metnidir. Müzik ve hareketli animasyonlar, göz ve kulağa hitap ederken; senaryo direk olarak izleyicilerin zihnine yani mantığına hitap eder. Böylece hareketli karakterler, neşeli bir müzik ve seslendirilmiş etkili bir senaryo ile çok yönden hedef kitlenizin algılarına hitap eden animasyon reklam videoları ortaya çıkmış olur.

Animasyon videolar, bu eğlenceli ve ilgi çekici özelliği sayesinde viral bir etkiye de sahiptir. Yani insanlar sosyal medyada bu tür animasyon reklamlarını, diğer klasik reklamlara göre daha çok paylaşırlar.

Animasyon Tanıtım Videosu Fiyatları

Fiyatlandırma ve çalışma sürecinin nasıl işlediğini aşağıda ayrıntılı olarak açıklayacağız. Ancak hemen belirtmeliyiz ki animasyon video fiyatları, gerçek çekim video reklamlarına göre çok daha uygun fiyatlıdır. Bir başka ifadeyle, bu videoların etkisini göz önünde bulundurursak, fiyat performans oranının çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Animasyon videolar da kendi içinde hazırlanışları ve kullanılan programlar gereği çok çeşitlilik gösterebilmektedir. Bu çeşitlilik arasında, biz whiteboard (beyaz tahta animasyon) diye ifade edilen tanıtım videoları ile 2D animasyon tanıtım videoları hazırlamaktayız. Bu tarz animasyon videolar, piyasada reklam ajansları tarafından bir dakikası binlerce liradan hazırlanmakta iken, Matbaasayfasi.com olarak biz çok daha uygun fiyatlarla size yardımcı olabiliyoruz.

Şimdi size fikir vermesi adına aşağıdaki örnek çalışmalarımızı izleyebilirsiniz. Fiyatları ve çalışma sürecinin nasıl işlediğini de örnek çalışmalarımızın hemen altında paylaşalım.

Biz şu tarz videolar hazırlıyoruz:

Animasyon Video Örnekleri

2D Animasyon Video


Whiteboard Video
Bu videolar ayrıca videoda kullanacağımız seslendirme için de örnektir.

Bu tarz animasyon videoları, 1 dakikası 750 TL'den hazırlıyoruz.

Fiyatlarımıza, senaryo yazımı, seslendirme, müzik ve animasyon video full hd kayıt dahildir. Kdv (%18) dahil değildir.


Animasyon Video Tanıtım Filmi Nasıl Hazırlanıyor?

  • Öncelikle bize info@matbaasayfasi.com adresine bir mail atıp ne hakkında bir animasyon video istediğinizden kısaca bahsediyorsunuz.
  • Gönderdiğiniz e-postaya cevaben size ileteceğimiz banka hesabımıza 350 TL iş avansı ödemesi göndermenizin ardından çalışma sürecini başlatıyoruz.
  • Size göndereceğimiz senaryo sorularına özet cevaplar yazıp göndermenizi rica ediyoruz.
  • 100 kelime civarı sunum metni yazıp sizin onayınıza gönderiyoruz. (1 dakika animasyon video ortalama 100-110 kelime civarında sunum metninden oluşur)
  • Senaryonuzda değiştirmek istediğiniz bölümler varsa bunları bize bildiriyorsunuz ve revizelerinizi yapıp sunum metnine son şeklini veriyoruz.
  • Senaryo onayınızdan sonra seslendirme işlemine geçip videonuzu hazırlamaya başlıyoruz.
  • Animasyon videonuzu hazırladıktan sonra onayınız için size gönderiyoruz. Varsa değişiklik taleplerinizi yerine getirip video çalışmanızı yüksek çözünürlüklü olarak teslim ediyoruz.
  • İş tesliminden sonra kalan ödemeyi aynı hesaba göndermenizi rica ediyoruz.
  • Video teslim süremiz ortalama 12 gündür. Hızlı teslim isterseniz, 5-6 gün içinde teslim için bir dakika video başına 100 TL artı ücreti oluyor.


Size De Bir Animasyon Video Yapalım

Şimdi ürün ve hizmetlerinizi en etkili şekilde tanıtmak için ilgi çekici bir animasyon video yaptırmak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Bu güne kadar yüzlerce projeyi %100 müşteri memnuniyetiyle tamamlamış olan uzman ekibimizle size yardımcı olmak için hazırız.

Tel: +90 216 577 00 77

Email: info@matbaasayfasi.com

whiteboard animasyon video
Göster:
Sırala:
Animasyon Reklam Videoları Yeni

Animasyon Reklam Videoları

Satışları Arttıran Animasyon Video Tanıtım Filmiİşinizi büyütmek, ürün veya hizmet satışlarını arttı..

750,00 TL Vergiler Hariç: 750,00 TL