Torba Zarf Ekonomik Seri

Torba Zarf Ekonomik Seri

Ekonomik Baskı Serisi Ürünler Hakkında Bilinmesi Gereken Bilgiler:


 

Bu gruptaki ürünlerde öncelikle maliyetleri daha düşük olan baskı teknikleri kullanılmaktadır. Bu kullanılan tekniklerde her renk için ayrı kalıp alınır ve kalıplar aynı anda baskı yapamazlar, yeşil renk elde etmek için önce mavi mürekkep basılır sonra sarı mürekkep basılarak yeşil renk elde edilir. Yeşil veya diğer renklerin tonları mürekkep oranları ile ayarlanır. Degrale ve resim tarzı baskılarda önerilen bir sistem değildir. Genellikle sade logolar çizimler ve yazılar için kullanılan bir baskı türüdür. Ofset Baskıya göre resim kalitesi düşük kalır, logo ve benzeri çizimlerde ise Ofset baskı maliyetleri yüksek olduğundan dolayı bu tür ekonomik ürünler tercih edilmektedir.


Torba Zarf Baskısı Nedir?

Mektup yazmak günümüzde maalesef giderek azalsa da zarfın kullanım alanı daralmamıştır. Farklı ebatlarda kağıtların saklanması ve taşınmasını sağlayan torba zarflar kurumsal kimliğin olmazsa olmazlarındandır. Diplomatik işlemlerde önemli bir yer tutan diplomat zarflar, rutin işlemlerin de her aşamasında kullanılan bir üründür. Zarf baskısı yaptırırken firmanızın logosuna, iletişim bilgilerine veya firmayla özdeşleşmiş sloganlara yer vermeniz akılda kalıcı olmanızı sağlayacaktır.


Zarf baskılar 500 ve üzeri adetler halinde baskıya alınır. Farklı ebatlarda 110 gr. kağıda basılır. Diplomat veya torba zarf çeşitleri vardır. Tek renk olarak bastırabileceğiniz gibi, dilerseniz çok renkli olarak da bastırabilirsiniz. Zarf baskıların klasik ölçüleri 17x25 cm, 24x32 cm ve 26x35 cm'dir.

Matbaa
110 gr. 1.Hamur Kağıt
Tek Yön Renkli Baskı
Tek Renk baskı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

BANKA HESAP BİLGİLERİ
DENİZBANK – KÜÇÜKBAKKALKÖY ŞUBESİ
MURAT ŞENTÜRK
TR86 0013 4000 0048 1270 8000 09
  • Görüntüle: 3119
  • Ürün Kodu: TZRF-Eco-26X35
  • Teslim Süresi : Kargoya Teslim Süresi 5 iş günüdür.
  • Stok Durumu: 10000
0Satıldı
  • 350,00 TL
  • Vergiler Hariç: 350,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Torba Zarf Ekonomik Seri, ANT1, Kurumsal Ürünler