Diplomat Zarf (10.5X24 cm) Ofset CMYK

Diplomat Zarf (10.5X24 cm) Ofset CMYK

Ofset CMYK baskı hakkında bilinmesi gereken bazı önemli bilgiler:


Ofset baskı tek renk kalıplama gibi ekonomik bir ürün değildir. kullanım amacı çok renkli ve hassas baskıları en iyi şekilde yapabilmektedir. Ofset baskılar her renk için ayrı ayrı kalıpları söküp takarak tekrar tekrar baskı yapılmadan yürüyen bant sisteminde arka arkaya renklerini alır ve çok yüksek kalitede baskı netliği ve çözünürlüğü sağlamaktadır. 
Genel olarak yüksek kaliteli iş istenilen baskılarda kullanılmaktadır. Resim ve degrale işler için en iyi çözümlerden biridir.  Yüksek renk karışım oranları ve doğru renk basımı ile resim çok renkli işlerde resimlerde tercih edilmesi gereken sistem Ofset Baskı dır. Ekonomik seri ürünler ile Ofset baskılı ürünleri birbirlerine karıştırmamak gerekmektedir. 

Diplomat Zarf Nedir?

Diplomat zarflar; tıpkı antetli kağıtlar gibi firmanın logosu ve iletişim bilgilerinin yer aldığı, iç ve dış yazışmalarda kullanılan zarf çeşididir. Genellikle antetli kağıtlara uygun tasarlanan bu zarflar, sunduğu geniş imkan sebebi ile gerekirse bir reklam ve pazarlama yeri olarak da rahatlıkla kullanılabilir.

 

Logonuz nasıl markanızı tamamlıyor ve müşterilerinizin sizi diğer rakiplerinize karşı tanımasına yardımcı oluyorsa, kullandığınız tüm basılı evraklarınız da sizin için bu pazarlama faaliyetine yardımcı olur. Çünkü sizin tanınmanıza yardımcı olan logonuzu bastığınız bu araçlar ile marka bilinirliğinizi daha da arttırmış olursunuz. Bu araçlar sizin dışarıya açılan tanıtım kapınızdır.

Diplomat zarflar, firmaların tüm resmi iç ve dış yazışmalarda kullanılır. Özellikle kurumsal ve profesyonel bir imaj verilmesinin önemli olduğu yazışmalarda veya bu tarzda bir evrak gönderilmesinin önemli olduğu tüm iletişim çeşitlerinde kullanılır. Mektup, resmi evrak veya davetiyelerin zarar görmesini engelleyen diplomat zarfların sol alt köşesinde göndericinin adı ile ilgili gerekli olan diğeri bilgileri, sağ alt köşesinde ise iletmek istediği kişinin bilgileri ve adresi yer alır. 

Diplomat zarfın ölçüsü 10,5x24 cm'dir. 

Matbaa
110 gr. 1.Hamur Kağıt
Tek Yön Renkli Baskı
Tek Renk baskı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

BANKA HESAP BİLGİLERİ
DENİZBANK – KÜÇÜKBAKKALKÖY ŞUBESİ
MURAT ŞENTÜRK
TR86 0013 4000 0048 1270 8000 09
  • Görüntüle: 3531
  • Ürün Kodu: Z2
  • Teslim Süresi : Kargoya Teslim Süresi 5 iş günüdür.
  • Stok Durumu: 10000
0Satıldı
  • 400,00 TL
  • Vergiler Hariç: 400,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Diplomat Zarf (10.5X24 cm) Ofset CMYK, Z2, Kurumsal Ürünler