Diplomat Zarf (10.5x24 cm) Ekonomik Seri

Diplomat Zarf (10.5x24 cm) Ekonomik Seri

Ekonomik Baskı Serisi Ürünler Hakkında Bilinmesi Gereken Bilgiler:

 Bu gruptaki ürünlerde öncelikle maliyetleri daha düşük olan baskı teknikleri kullanılmaktadır. Bu kullanılan tekniklerde her renk için ayrı kalıp alınır ve kalıplar aynı anda baskı yapamazlar, yeşil renk elde etmek için önce mavi mürekkep basılır sonra sarı mürekkep basılarak yeşil renk elde edilir. Yeşil veya diğer renklerin tonları mürekkep oranları ile ayarlanır. Degrale ve resim tarzı baskılarda önerilen bir sistem değildir. Genellikle sade logolar çizimler ve yazılar için kullanılan bir baskı türüdür. Ofset Baskıya göre resim kalitesi düşük kalır, logo ve benzeri çizimlerde ise Ofset baskı maliyetleri yüksek olduğundan dolayı bu tür ekonomik ürünler tercih edilmektedir.

Diplomat Zarf Nedir?

Diplomat zarflar; tıpkı antetli kağıtlar gibi firmanın logosu ve iletişim bilgilerinin yer aldığı, iç ve dış yazışmalarda kullanılan zarf çeşididir. Genellikle antetli kağıtlara uygun tasarlanan bu zarflar, sunduğu geniş imkan sebebi ile gerekirse bir reklam ve pazarlama yeri olarak da rahatlıkla kullanılabilir.

 

Logonuz nasıl markanızı tamamlıyor ve müşterilerinizin sizi diğer rakiplerinize karşı tanımasına yardımcı oluyorsa, kullandığınız tüm basılı evraklarınız da sizin için bu pazarlama faaliyetine yardımcı olur. Çünkü sizin tanınmanıza yardımcı olan logonuzu bastığınız bu araçlar ile marka bilinirliğinizi daha da arttırmış olursunuz. Bu araçlar sizin dışarıya açılan tanıtım kapınızdır.

Diplomat zarflar, firmaların tüm resmi iç ve dış yazışmalarda kullanılır. Özellikle kurumsal ve profesyonel bir imaj verilmesinin önemli olduğu yazışmalarda veya bu tarzda bir evrak gönderilmesinin önemli olduğu tüm iletişim çeşitlerinde kullanılır. Mektup, resmi evrak veya davetiyelerin zarar görmesini engelleyen diplomat zarfların sol alt köşesinde göndericinin adı ile ilgili gerekli olan diğeri bilgileri, sağ alt köşesinde ise iletmek istediği kişinin bilgileri ve adresi yer alır. 

Diplomat zarfın ölçüsü 10,5x24 cm'dir. 


Matbaa
110 gr. 1.Hamur Kağıt
Tek Yön Renkli Baskı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

BANKA HESAP BİLGİLERİ
DENİZBANK – KÜÇÜKBAKKALKÖY ŞUBESİ
MURAT ŞENTÜRK
TR86 0013 4000 0048 1270 8000 09
  • Görüntüle: 5579
  • Ürün Kodu: DPZ
  • Teslim Süresi : Kargoya Teslim Süresi 5 iş günüdür.
  • Stok Durumu: 10000
0Satıldı
  • 100,00 TL
  • Vergiler Hariç: 100,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Diplomat Zarf (10.5x24 cm) Ekonomik Seri, DPZ, Kurumsal Ürünler