Cepli Dosya - Çift Yön Baskı - Ekonomik Seri (Kapalı Hali 22x32 cm)

Cepli Dosya - Çift Yön Baskı - Ekonomik Seri (Kapalı Hali 22x32 cm)

Ekonomik Baskı Serisi Ürünler Hakkında Bilinmesi Gereken Bilgiler:

Bu gruptaki ürünlerde öncelikle maliyetleri daha düşük olan baskı teknikleri kullanılmaktadır. Bu kullanılan tekniklerde her renk için ayrı kalıp alınır ve kalıplar aynı anda baskı yapamazlar, yeşil renk elde etmek için önce mavi mürekkep basılır sonra sarı mürekkep basılarak yeşil renk elde edilir. Yeşil veya diğer renklerin tonları mürekkep oranları ile ayarlanır. Degrale ve resim tarzı baskılarda önerilen bir sistem değildir. Genellikle sade logolar çizimler ve yazılar için kullanılan bir baskı türüdür. Ofset Baskıya göre resim kalitesi düşük kalır, logo ve benzeri çizimlerde ise Ofset baskı maliyetleri yüksek olduğundan dolayı bu tür ekonomik ürünler tercih edilmektedir.


Cepli Dosya Nedir?

Cepli dosyalar, firmaların kurumsal kimliğini ön plana çıkaran en önemli unsurlardan birisidir. Tüm çalışma kağıtlarınızı, evraklarınızı, sözleşmeleri kısaca sunumla ilgili her materyali bir arada tutar ve kullanılan ortamda firma isminin ve logosunun dikkat çekmesini sağlar. Bu nedenle kurumsal imaja önem veren firma ve şahıslar sunum dosyasını sıkça kullanmaktadır.

Dosyalar genel olarak sunum dosyası ve cepli dosya olarak iki farklı şekilde uygulanmaktadır. Cepli dosyalar da öğrenciler, şirket çalışanları, öğretmenler gibi çok farklı meslekler tarafından tercih edilir.

Dosyalar 350 gr. Kuşe, 280 gr. Tuale veya 400 gr. Kuşe kağıdına basılır. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda mat selefon ya da parlak selefon uygulaması da yapılmaktadır. Tüm dosyaların baskısı çok renklidir. Tek yönlü veya çift yönlü olarak bastırabilirsiniz. Dosyaların kapalı halinin ölçüsü 22x32 cm’dir. 

Matbaa
Çift Yön Renkli Baskı
Kabartma Lak
Mat Selefon
Parlak Selefon
Tek Yön Renkli Baskı
350 Gr Amerikan Bristol Kağıt
Tek Renk baskı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

BANKA HESAP BİLGİLERİ
DENİZBANK – KÜÇÜKBAKKALKÖY ŞUBESİ
MURAT ŞENTÜRK
TR86 0013 4000 0048 1270 8000 09
  • Görüntüle: 6000
  • Ürün Kodu: Cepli_Dosya_eko_c
  • Teslim Süresi : Kargoya Teslim Süresi 5 iş günüdür.
  • Stok Durumu: 10000
0Satıldı
  • 1.000,00 TL
  • Vergiler Hariç: 1.000,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Cepli Dosya - Çift Yön Baskı - Ekonomik Seri (Kapalı Hali 22x32 cm), Cepli_Dosya_eko_c, Kurumsal Ürünler