BAYRAK ÇEŞİTLERİNDE KAMPANYA

Yazan dogan 07/07/2018 0 Yorum Matbaa ve Baskı,

                                                        

 

       Yelken Bayrak Nedir?

 

Yelken bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Yelken bayrağını açılış etkinliklerinde, fuar organizasyonlarında, mağaza ve dükkan önlerinde markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

 

Yelken bayrak (bir diğer adıyla plaj bayrağı) üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastırabileceğiniz reklam ve tanıtım materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan yelken bayrak, kalabalık bir caddede bile firmanızın, ürünlerinizin tanınmasını ve akılda kalıcı olmasını sağlar. Yapısı itibarıyla rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen yelken bayrak kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay yoludur.

 

       Damla Bayrak Nedir?

 

Damla bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Damla bayrağını açılış etkinliklerinde, fuar organizasyonlarında, mağaza ve dükkan önlerinde markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

 

Damla bayrak (bir diğer adıyla flying banner) üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastırabileceğiniz reklam ve tanıtım materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan damla bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan damla bayrak, kalabalık bir caddede bile firmanızın, ürünlerinizin tanınmasını ve akılda kalıcı olmasını sağlar. Yapısı itibarıyla rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen bayraklar kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay yoludur.

 

Damla bayraklar çok farklı ebatlarda yapılabilir.

 

Küçük boy bayrakların ölçüsü 100x200 cm’dir.

Büyük boy bayrakların ölçüsü 120x270 cm’dir.

 

        Poster Bayrak Nedir?

 

Poster bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Poster bayrağını açılış etkinliklerinde, fuar organizasyonlarında, mağaza ve dükkan önlerinde markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

 

Bayrak üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastırabileceğiniz reklam ve tanıtım materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan poster  bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan bayraklar, kalabalık bir caddede bile firmanızın, ürünlerinizin tanınmasını ve akılda kalıcı olmasını sağlar.

 

Poster bayraklar çok farklı ebatlarda yapılabilir.

 

Küçük boy bayrakların ölçüsü 50x200 cm’dir.

Orta boy bayrakların ölçüsü 75x250 cm’dir.

Büyük boy bayrakların ölçüsü 100x250 cm’dir.

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

                             

Yorum yap